Марина

25.03.2019 13:05

Дуже дякую усім працівникам агенства))) Ми дуже задоволені відпусткою))) підібрали все так, як ми хотіли! тепер наступні подорожі обиратимемо з вашим агентством) P.S у вас дуже смачний чай і хороший менеджер Марія))

Сергiй

03.04.2019 18:50

Ми з чоловіком довго обирали агенство для літнього відпочинку за кордоном, адже це мав бути наш медовий місяць і дуже хотілося, щоб він став незабутнім. Обрали ми агенство "Нові Мандри" вперше і не пожалкували. Все було чудово: відпочинок у хорошому чорирьохзірковому готелі, де затишні, сучасні номери і зручне розташування в самому центрі Кемера Туреччина. Кухня була дуже смачна і різноманітна, а головне підлаштована під слов'янську. Але найкращим звичайно було чисте, тепле Середземне море і надзвичайна природа Туреччини. Отже, всім рекомендую відпочинок з "Новими Мандрами"!

Борис
Гарно провели відпустку від Нових Мандрів, було все просто супер! Менеджери підбирають найкраші варіанти відпочинку по ціні і якості, допомагають у всіх питаннях, ще й роблять приємні подарунки!
Оксана
Дякую менеджерам "Нових мандрів" були в Mirage New Hawaii Hurgada 4*. Дешево і сердито, якраз про цей готеть, все сподобалось особливо ціна ))) . Ми тепер ваші постійні клієнти. Успіхів в роботі вам.
Олександр
Відпочивали в вересні 2008 року, в Туреччині були вперше. Вдало підібраний готель, чіткі і правильні рекомендації менеджера лишили тільки позитивні враження від відпочинку. Дякую, рекомендую!!
Ольга

29.03.2019 12:22

Їздили з чоловіком в груповий авторський тур з компанією "Нові Мандри" Малайзія-Індрнезія-Бруней-Сингапур. Маршрут був продуманий до дрібниць, Виїзд з Луцка, супровід можна сказати 24 годину на добу. Це була найкраща мандрівка в житті. Дякую, тепер ми з вами в любий край світу.