Тури для Гостей Волинi


Тури по Волині

      Навіть живучи на Волині, ми відкриваємо для себе тут нові цікаві місця. Вибрані включили до наших екскурсійних програм. В нас тихо спокійно і нема натовпу туристів.  Заведемо вас в ту кавярню, куди ходимо на каву, і організуємо обід там, де обідаємо самі.

      Організовуємо тури від 1 до 5 днів. Працюємо з групами від 6 до 60 осіб. В нас вдвічі  дешевше ніж в Львові. Чому варто приїхати до нас? Читайте нижче.

 

Прямі поїзди з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та Запоріжжя.

Наш гід з автобусом зустрічає вас на вокзалі, навіть о 5 ранку.

В 2 годинах їзди найглибше і найчистіше озеро України - Світязь.

Луцький замок зайняв 1 місце на 7-чудес України.

В радіусі 100 км: Острожська академія, Почаївська лавра, Берестечко,

Тунель кохання, Тараканівський форт, Колодяжне, Цуманська пуща...

Єдиний в Україні Музей бурштину та унікальний  Музей Волинської ікони.

Одноденні екскурсії в Білорусію (Берестейська фортеця, Біловежська пуща...)

та Польщу (Люблін, Майданек...)

Перевірені готелі.  Гарантія наявних місць.

Харчування з найкращим співвідношенням ціна-якість. 

Транспорт від 6 до 59 місць.

Гіди, для яких туризм - справа життя.

За рахунок наших контрактних цін на готелі і транспорт

ви економите до 15% вартості туру.

 

При бронюванні туру через форму на сайті, дегустація питних медів для всієї групи в подарунок. 

 

Топ-тур. 3 дні

1 День. Луцьк

  

- Прибуття до Луцька. Зустріч з гідом-екскурсоводом.                                                                               
- Трансфер в центр міста. Екскурсія центром міста з відвідуванням Троїцького собору, оглядом Театрального майдану та прогулянкою луцькою «Дерибасівською» - вул.Лесі Українки. 
- Екскурсія з дегустацією в «Медову хату»                                                                                     
- Обід                                                                                                          
- Екскурсія містом з відвідуванням Замку Любарта, Петропавлівського костелу, Будинка скульптора Голованя, оглядом давніх житлових, прибуткових, та сакральних споруд.               
- Кав`ярня «Золотий дукат».                                                                                                         
- Вільний час.                                                                                                                                             
- Факультативно: Музей Волинської ікони або Музей технічного прогресу та експериментаріум.
 
 
2 День. Берестечко – В.-Волинський – Зимне
 
  

8:00 Сніданок в готелі

9:00 Виїзд на екскурсії

10:30 Берестечко (Пляшева)

 «Козацькі могили» — місце, де сама земля промовляє до нас голосами предків. Саме тут, у 1651 р. під проводом Богдана Хмельницького відбулася одна із значних битв між польсько-шляхетськими та козацько-селянськими військами, яка увійшла в історію України під назвою «Битва під Берестечком». На території заповідника знаходиться музейний корпус у експозиції якого зібрані унікальні речі, що розповідають про побут, озброєння й оснащення армії Богдана Хмельницького. Тут збудовано церкву-мавзолей святого Георгія (1914 р.), у підземеллях якої зберігаються численні останки козаків, що поклали голови на полі бою, та дерев’яну церкву Святого Михайла (1650 р.) перевезену з сусіднього села Острів.
13:00 Переїзд в Зимне
 
14:30 Чай з плюшками в монастирській трапезні 
 
15:00 Зимненський монастир
Зимова резиденція Володимирських князів відома Святогірським Успенським оборонним монастирем, в якому зберігається ікона Зимнівської Божої Матері. До ансамблю монастиря входять Успенська церква з печерами (1495р.), оборонні стіни з вежами (XVI-XVII ст.) і оборонна церква св. Трійці (1567р.).
 
16:30 В.-Волинський
Відомий як давня столиця Волинського Князівства, одне з найдавніших міст України, що вперше згадується у літописах 987р. Однією з визначних архітектурних пам'яток Володимира є Успенський собор, побудований у 1156 р. за часів князювання Мстислава Ізяславовича. Визначною пам'яткою архітектури кінця ХІІІ – початку ХІV ст. є Василівська церква-ротонда, яка не має аналогів у світовій архітектурі. Цікавими для туристів є два католицькі костели ХVІІІ століття, та міські будинки-склепи початку минулого століття.
18:00 Виїз в Луцьк
 
 
3 День. Дубно – Тараканів – Пересопниця – Клевань 
 
     

8:00 Сніданок в готелі

9:00 Виселення з готелю. Виїзд на екскурсії

10:00 Дубно
Замок князів Острозьких є найдавнішшою спорудою міста Дубна. Первинною датою його забудови вважається 1492 рік. Основою Замку був корпус при в’їздній брамі, споруджений у ХVІ — ХVІІ століттях, з порталом у стилі епохи Відродження. Серед інших об’єктів включених в екскурсію: Бернардинський монастир1629р., унікальна Луцька брама – барбакан, православні церкви та Фарний костел.
 
12:00 Тараканівський форт
Тараканівський форт — оборонна споруда розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою. Збудований форт в 19 столітті, коли по лінії Збараж — Броди — Берестечко — Сокаль проходив кордон між Російською та Австрійською імперіями. 
 
13:00 Обід в Дубно
 
15:00 Пересопниця
Княжа столиця Х-ХІІІ ст.. Пересопниця є удільним князівством Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Перша літописна згадка – 1149 рік. 1557-1561 р.р. було створено - ПЕРЕСОПНИЦЬКЕ ЄВАНГЕЛІЄ, перший повний переклад із староболгарської мови на давньоукраїнську Святого Письма. До культурно- археологічного центру входять 1.Археологічний музей 2.Музей української Першокниги Пересопницького Євангелія 3.Музей-скансен “Княже місто”.

17:00 Тунель Кохання
Пам'ятка природи місцевого значення. Розташована біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області. Це ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми.
18:00 Виїзд в Луцьк. Трансфер на вокзал
 

Шацькі озера. 1 день

8:00 Сніданок в готелі

9:00  Виїзд на екскурсію

11:30 Автобусно-пішохідна екскурсія озерами

В екскурсію озерами включені: Велике Згоранське, Люцимер, Велике Чорне, Пісочне та Світязь. Туристи слухають історію та легенди Шацьких озер, про радіотелескоп Уран-3 розташований на березі Світязя, плани збудувати тут атомну електростанцію, відпочинок радянських космонавтів, та теплоходи, котрі колись ходили по Світязю. 

        

14:00 Обід

Вільний час. Відпочинок на Світязі та купання в найглибшому озері України. 

Берегова лінія Світязя — 30 км. Довжина озера 7,8км, ширина 4,1 км, найбільша глибина 58,4 м. На берегах ростуть соснові ліси та розташовано десятки баз відпочинку. Вода в Світязі надзвичайно чиста, в ній міститься багато срібла та гліцерину. Хорошим доповненням екскурсії стане пікнік на березі озера Пісочне з виступом аматорського колективу та стравами приготованими на вогні(факультативно). 

18:00 Виїзд в Луцьк

        

Пропонуємо послугу бронювання проживання для організованих груп на Шацьких озерах. Співпрацюємо з найкращими базами та котеджами села Світязь, урочища Гряда, села Мельники. Також організовуємо харчування в Шацьку (страви з вугря) та прокат човнів на озері Світязь. 

        

 

Білоруське рандеву. 1 день

      

5:00 Виїзд з Луцька (6:00 виїзд з Ковеля або Шацька)

— Переїзд в Білорусію, перетин державного кордону.

11:00 Екскурсія до Садиби Діда Мороза в Біловежській пущі.

Біловежська пуща є одним з національних символів Білорусі, її візитною карткою і унікальним туристичним центром міжнародного масштабу. Це найбільший лісовий масив Європи, що зберіг до наших днів свій дрімучий первісний вигляд і став «притулком» для сотень реліктових видів тварин і рослин, в тому числі рідкісних, занесених до «Червоної книги Республіки Білорусь». У сучасній Європі, з її високим ступенем освоєності, цей район є справжнім природним оазисом, оточеним з усіх боків урбанізованими територіями.

12:00 Екскурсійні вольєри.

Невеликий лісовий зоопарк - демонстраційні вольєри з дикими тваринами - дозволяє відвідувачам національного парку помилуватися величними зубрами, граціозними оленями і козулями, побачити обережну рись, вовків, ведмедя, лисицю, диких кабанів, деякі види хижих птахів, серед яких пильну увагу привертає наша найбільша сова - пугач вухатий. Крім аборигенних видів, у вольєрах містяться деякі тварини, в різний час завезені на територію нашої країни: Даніел, плямисті олені, єнотовидний собака, страуси, а також улюбленець дітвори - маленький поні. А найвідомішим мешканцем вольєрів, звичайно, є зубр - сучасник мамонтів і шерстистих носорогів.

13:00 Музей природи.

Цей сучасний музей на території національного парку - відмінна можливість дізнатися докладніше про історію і природу заповідника. Є зали, присвячені різним епохам, і порами року. 

14:00 Обід в кафе Сосни на території пущі.

15:00 Переїзд в Брест

16:00 Екскурсія Берестейською фортецею.

В єдиному архітектурно-художньому ансамблі меморіалу, увіковічнено «легендарну розповідь про героїв Брестської фортеці», представлені руїни старої фортеці, місця боїв, монументальні скульптурні композиції. «Брестська фортеця-герой» - найбільший на пострадянському просторі пам'ятник мужності радянського народу в роки Великої Вітчизняної війни.

17:00 Трансфер в центр міста, прогулянка центральною пішохідною вулицею.

Брест - затишне, доглянуте місто на південному заході Білорусі, обласний центр активно розвивається, і насичений культурним життям. Він стоїть на перетині двох річок - Муховца і Західного Бугу, звідси рукою подати і до Польщі, і до України. Перша згадка про місто Берестя датується 1019 р.

19:00 Виїзд в Україну.

Заповідне Полісся. 2 дні

1 день. Сплав в національному парку "Припять-Стохід "

      

5:12 Зустріч туристів (Київський поїзд) в Луцьку на вокзалі.

5:30-8:00 Екскурсія Луцьком, Сніданок.

8:16 Зустріч туристів (Одеський поїзд) в Луцьку на вокзалі.

8:30 Трансфер до нац.парку Прип`ять-Стохід.

10:00 Зупинка біля Оконських джерел.

Біля Оконська розташовані два потужні джерела карстових вод. Джерела розташовані в маленькому озері Окнище, на межиріччі Стоходу та Стиру. Під сильним тиском джерельна вода вихлюпується і на поверхні озера утворюються чашоподібні заглиблення (підводні фонтани), з яких весь час виходять камінчики крейди. Поряд рошташоване форелеве господарство.
 

11:00 Сплав по річці Стохід (Початок біля моста в Старих червищах)

Дана територія представляє один з найунікальніших природних комплексів, як в Україні, так і у Східній Європі. Цей край лісів, боліт і озер уособлює в собі головні риси різноманітної та багатої природи Полісся. Справжня  волинська амазонія — заплави річок Прип’ять і Стохід. Остання має дуже влучну назву, що характеризує її повністю «річка сто ходів». Характерною особливістю цих річок є наявність десятків рукавів, русел, стариць, серед яких безліч заболочених та піщаних островів. 

— Зупинка на березі річки для пікніка.

18:00 Кінець сплаву в селі Седлище.

18:15 Трансфер в готель Оскар (м.Маневичі), поселення, вечеря.

 

2 день. Вузькоколійка Антонівка-Зарічне та Острівські озера

  

6:00 Виїзд з готелю.

7:46 Посадка в поїзд Антонівка-Зарічне на ст.Володимирець.

— Проїзд поїздком (ширина колії 600мм.) крізь мальовничі пейзажі Волинського полісся.

Вузькоколійну залізницю Антонівка — Зарічне в народі називають «Поїздо́к» або «Кукушка» начебто за те, що до тепловозів серії ТУ тут використовували тепловози серії КУ. В засобах масової інформації також побутує назва «Поліський трамвай», Це найдовша у Європі діюча вузькоколійна дорога  — 106 км. На перегоні Біле — Млинок є унікальний міст через річку Стир. Це єдиний великий дерев’яний залізничний міст в Україні та найдовший дерев’яний залізничний міст в Європі (довжина 153 метри). Поліськи трамвай проходить через поліські нетрі Рівненського заповідника, і є справжньою знахідкою для любителів активного туризму.

9:57 Станція Острівськ. Екскурсія по Острівським озерам (факультативно). Пікнік на озері.

Островський заказник розташований в Рівненській області недалеко від села Острівськ Зарічного району. Це гідрологічний заказник площею понад 2100 га. Він об`єднує в собі три великих озера. Місце досить гарне і недоторкане людиною. Тут проростає багато видів рослин, деякі з яких занесені в Червону книгу. Островський гідрологічний заказник складається з трьох озер - хоромного (40 га), Великого (96 га) і Середнього (12 га), а також приозер`я і лісові масиви.
 

13:30 Посадка в зворотній поїзд. 

15:45 Прибуття на ст.Володимирець. Трансфер на вокзал.

Святині Волині. 2 дні

1 день. Почаїв – Онишківці – Кременець 

          

7:00 Виїзд в Почаївську лавру
9:00 Почаївська Лавра
Місце в котре приїздять паломники з усієї України. Найвідоміша святиня монастиря – Почаївська ікона Божої матері. Серед архітектурних перлин лаври: Успенський собор 1771—82 pp., Троїцький собор 1906—12 pp., келії 1771—80 pp., Архиєрейський дім 1825 p., дзвіниця 1861—69 pp., висотою 65 метрів, надбрамний корпус 1835 p. А в декількох кілометрах від лаври розміщений скит, цікавий надвратною церквою св. Онуфрія та криницею глибиною більше 100 метрів.

11:00 Переїзд в Онишківці

12:00 Онишківці
Джерело св.Анни Знаходиться на території Скиту Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря. У будь-який час року тут одна температура води – плюс 4 градуси. Цілющі властивості джерельної води з Онишковців відомі ще з 16 століття. За переказами, купання в ньому допомагає від багатьох недуг, а також від безпліддя. Біля джерела облаштовані чоловіча та жіноча купальні

14:00 Час на обід 

15:00 Кременець
Місто знаходиться в оточенні Кременецьких гір, котрі мають висоту близько 400 метрів.  В минулому місто було потужним освітнім та науковим центром Волині. А нині це - райцентр на Тернопільщині .  Проте звивисті його вулиці  зберегли давні храми, волинські садиби та козацькі могили. Найвідоміші об’єкти міста: Кременецький замок і гора Бона, Богоявленський монастир , Житловий будинок «Близнюки» ,  Кременецький колегіум, Костел св.Станіслава.

18:00 Поселення в готель


2.День. Межиріч – Остріг – Корець

          

8:00 Сніданок в Готелі

9:00 Виїзд на екскурсії

10:30 Межиріч
В Межирічі поряд з Острогом збережений архітектурний ансамбль монастирських будівель 16-17 століть. Найвеличніша зі збережених фундацій князів Острозьких. Монастирський двір оточений мурами з 4-ма наріжними баштами. До архітектурного комплексу входять: Троїцька церква, келії та  надбрамна дзвіниця. З початку 17 століття тут діяв монастир  Францисканів.

11:30 Остріг 
Місто  відоме на всю країну своєю академією — першим вищим навчальним закладом у Східній Європі. Заснуваним  у 1576 році Василем-Костянтином  Острозький. В Острозькому культурному осередку поряд з академією виникло найпотужніше тогочасне видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова. Проте Остріг  відомий не лише Академією,  а й цікавими музеями: книги, нумізматики, краєзнавчим. Та замковими  спорудами: вежою- донжоном, круглою вежою, татарською та луцькою брамами.

14:00 Обід

16:30 Корець
В програмі екскурсії Свято-Троїцький жіночий монастир, Костьол Святого Антонія збудуваний у 1706 році. Відвідаємо також руїни замкового комплексу 14 століття.

18:00 Трансфер на вокзал в Рівне

Улюблений Люблін

      

4:00 Виїзд з Луцька

7:00 - 10:00 Перетин державного кордону

12:00 Екскурсія Старим містом Любліна

Люблін - одне з найстаріших і найкрасивіших міст Польщі. Оглядова екскурсія включає головні визначні пам'ятки старого міста. Ви побачите мальовничі вулички і добре збережені замкові стіни а також міські ворота, палац, костел і монастир домініканців, парафіяльну площу, королівський трибунал, Краківську браму, кафедральний собор, ратушу...

14:00 Час на обід

15:00 Екскурсія в концтабір Майданек

На території табору діє меморіальний музей. Для відвідування відкриті табірні лазні, газові камери, бараки, крематорій і мавзолей, а також пам'ятник Боротьбі за свободу і виставки, де виставлені особисті речі в'язнів. Під час екскурсії, почуєте розповідь гіда про трагічну історію цього місця, а також про роль, яку відіграє Майданек сьогодні як символ свободи.

17:00 Час на закупи в торговому комплексі

18:00 Виїзд до Луцька 

 

Луцьк сіті тур

      

Автомобільна екскурсія містом на переобладнаному автомобілі ЛуАЗ. Який вироблявся на Луцькому автомобільному заводі. У 1978 році на міжнародному автосалоні в Турині (Італія) ЛуАЗ-969 увійшов у десятку найкращих авто Європи.

Авто має 5 пасажирських місць, аудіогід та панорамний огляд. Екскурсія починається з огляду центру міста, потім проходить по вулицях старого міста і закінчується біля головної брами Луцького замку. Тривалість туру близько години.


Заповніть форму і отримаєте найкращу пропозицію