Авторські тури Україною


Одеса + Кінбурська коса. 3 дні

Прибуття в Одесу

09.00-11.00-Автобусна екскурсія «Стоїть біля моря золота Одеса» Привокзальна площа-пр.Шевченка-Аркадія (Ворота раю) - Площа 10 Квітня - Французький бульвар - дача Рено - Завод шампанських вин - клініка Філатова - Одеська кіностудія - канатна дорога - Театр музичної комедії - парк ім. Шевченка - Алея Слави - Мала Арнаутська - Преображенська - Шахський палац - Будинок з атлантами

  

11.00-13.00-Пішохідна екскурсія «Стара Одеса» Під час пішохідної прогулянки по кварталам Одеси можна побачити також чудові пам'ятники архітектури (Оперний театр, Міську раду, Філармонію, Театральну і Соборну площі, Воронцовський палац, музеї і театри), відвідати Італійський дворик, Міський сад з деревом любові, Пале-Рояль, а також почути цікаві історії про ці архітектурні пам'ятки і про знаменитих одеситів: граф Воронцов, герцог де Рішельє, Катерина II, Утьосов, Пушкін, Бабель.

13:00 – 16:00 Переїзд в Очаків.

16:00 Екскурсія по Очакову: Свято-Миколаївський собор який в минулому був мечеттю,

Пам’ятники Суворову і Горичу,  стара забудова міста

17:00 Поселення в готель

Час на пікнік на березі моря.

 

2.день

9:00 Відправлення катером на Кінбурську косу.

10:00 Посадка в Екскурсійне авто Урал. Початок Автомобільно – пішохідної еккурсії по національному парку.

  

Кінбурнська коса - це півострів, який з півночі він омивається Дніпровським лиманом, а з півдня Чорним морем.  Загальна протяжність пляжів тут близько 70 км, білий морський пісок, стоянки пеліканів і лебедів, гніздування величезної кількості птахів, колонія орхідей.  -  Під час екскурсії побачимо найрізноманітніші ландшафти Кінбурнської коси: вільхові гаї і соснові ліси, піщаний степ, прісні і солоні озера, узбережжя Ягорлицької затоки та відкритого моря.

18:00 Відправлення катером в Очаків. Повернення в готель

 

3.день

9:00 Виселення з готелю. Виїзд в Ольвію.

10:00 Екскурсія Ольвією

  

Ольвія була заснована грецькими переселенцями на початку VI ст. до н.е. і проіснувала майже тисячу років. Це місто згадував у своїх творах Геродот. В епоху розквіту територія міста досягала 55 га, його некрополя – до 500 га, а по берегах Бузького, Дніпровського і Березанського  лиманів розмістилися півтори сотні сільськогосподарських поселень, що складали сільську околицю міста. Під час екскурсії оглянемо руїни античного міста-держави, залишки житлових кварталів, культових споруд, агори та некрополя.  А в музеї подивимось колекцію античної кераміки, амфор та теракотових фігур.

13:00 Час на перекус на березі Дніпровсько – Бузького лиману.

14:00 Переїзд в Одесу.

За наявності, вільний час в Одесі.

18:15 Відправлення поїздом до Луцька.

На Дніпровських кручах. 2 дні

Прибуття в Київ, посадка в автобус. Переїзд в Переяслав-Хмельницький

9:00 Екскурсія Містом Переяслав-Хмельницький

Історія Переяслава налічує більше 1100 років. Одна з удільних століть Русі, місто в якому діє 30 музеїв, при тому що населення міста менше 30 тисяч жителів. А ще тут багато давніх храмів 17-19 століть.

  

11:00 Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини.

На території музею розташовано 185 об'єктів, з них 104 пам'ятки народної архітектури XVII—XIX ст., в тому числі 20 дворів з хатами та господарськими будівлями, 23 різноманітні робітні та майстерні, більш ніж 20 тисяч творів народного мистецтва, знарядь праці, речей побуту, зібраних в лісостеповій зоні України. Частина будівель перевезена сюди з сіл затоплених водами Канівського водосховища.

13:00 Час на обід.

14:00 Музей українського рушника.

Експозиція розміщена в пам'ятці архітектури національного значення — Трьохсвятительській церкві 1651 р., перевезеній із села Пищики. У музеї представлені 300 рушників Середньої Наддніпрянщини ХІХ-ХХ ст.: ткані, вибійчані, вишиті декоративною гладдю (київською та полтавською), гаптуванням (сухозлотою), хрестиком, вирізуванням, мережкою тощо.

14:30 Музей світопізнання і мирного освоєння космосу

Музей розміщений у церкві святої Параскеви — пам'ятці архітектури 1891 року з села В'юнище. У музеї експонуються макети космічних апаратів, окремі складові космічних кораблів та ракет-носіїв, декілька типів спеціального спорядження. Тут є макет штучного супутника Землі (1:1), двокамерний рідинний двигун РД-219, макет некерованої двоступінчастої метеорологічної ракети «М-130» та інші цікаві експонати.

15:00 Переїзд в Канів. Вечеря. Поселення в готель «Замок Рода»

 

2.день

8:00 Сніданок

9:00 Екскурсія Каневом

Екскурсія містом включає відвідання Національного заповідника «Тарасова гора» з музеєм. Огляд Канівської ГЕС та Георгіївського собору 1144 року будівництва.

  

13:00 Час на обід.

15:30 Прибуття в Трипільля. Екскурсія музеєм трипільської культури

В музеї дізнаємось про історію та побут трипільців, котрі декілька тисячоліть тому вже мали двоповерхові будинки, будували міста та мали розвинену матеріальну культуру.

17:00 Переїзд в Київ. Вільний час в Києві. Посадка на поїзд

Чернігівщина. 2 дні

Прибуття в Київ, посадка в автобус Переїзд в Козелець

9:00 Козелець. Екскурсія в собор Різдва Богородиці. Собор з дзвіницею був побудований на кошти Наталії Разуміхі - матері Олексія та Кирила Розумовських - на знак подяки Богові за щасливу долю її синів. У цьому соборі дивом зберігся дерев'яний іконостас, виконаний за проектом славетного петербурзького придворного архітектора В. Растреллі.

  

11:30 Прибуття до Чернігова. Початок екскурсії по Чернігову: Стародавній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Пам'ятник Хмельницькому, П'ятницька церква.

13:00 Обід.

14:00 Продовження екскурсії по Чернігову: Болдіна гора, Курган Гульбище, Антонієві печери, Троїцький собор ...

15:00 Переїзд в Седнів, розташований в 25 км на північ від Чернігова, на притоці Десни - річці Снов.

Однією з головних родзинок Седнева є Георгіївська (Юр'ївська) церква. Це старовинна дерев'яна церква, побудована ще в домонгольські часи, протягом усієї своєї історії перебудовувалася багато разів і, найцікавіше, переносилася в різні місця. У народі Георгіївську церкву називають «Вієвський», оскільки саме тут проходили зйомки фільму «Вій» за твором Гоголя. Ще одна цікава церква Седнева - Воскресенська церква. Не менш містичне і загадкове місце.

18:00 Повернення в Чернігів. Поселення в готель

 

2. День 

9:00 - виїзд з Чернігова

11:30 - г. Батурин. Екскурсія по м.Батурин. Відвідування: Палацу К.Розумовського, Воскресенської церкви-усипальниці К. Розумовського, Цитаделі Батуринської фортеці, Пам'ятного хреста, пам'ятника «Гетьманська слава», Гетьманської садиби, Гетьманської скарбниці, Будинки Генеральногосудьі В.Кочубея. Старовинний парк, дуби якого були свідками романтичної і трагічної любові Мазепи і Мотрі Кочубей.

  

14:00 Обід

15:00 Переїзд до Ніжина

16:30 Ніжин - "місто знаменитих церков і студентів". Відвідування унікального музею "Поштова станція", в якому перетнулися багато долі. Екскурсія по місту з оглядом численних ніжинських церков. Ніжин славитися своїми дивними пам'ятниками: пам'ятника огірочки (саме на цих землях цей овоч дуже смачний) і пам'ятник Н.В. Гоголю - перший пам'ятник в світі українським письменникам.

18:00 Виїзд  в Київ

Вільний час в Києві. Посадка на поїзд

Асканія нова + Море. 3 дні

10:50 Прибуття поїздом на станцію Новоолексіївка. Переїзд автобусом в Асканію Нову

12:00 Асканія нова. Ботанічній сад, Зоопарк

Біосферний заповідник «Асканія Нова» найбільший еколого освітній центр на півдні України. Щорічно його відвідують десятки тисяч школярів, студентів, учених, просто відпочиваючих, що приїздять з метою ознайомитись із системою збереження довкілля, вивчати природні процеси або прямують до місць відпочинку на узбережжях Чорною і Азовського морів.

  

Неповторні краєвиди степу з розсипаними на його полотні стадами екзотичних і аборигенних копитних тварин, чудова природа штучної оази з деревної рослинності серед безкраїх степів створюють дивовижні почуття її безмежжя і сприйняття людиною свого місця у біосфері планети Земля.

18:00 Переїзд на Генічеську Гірку, поселення в готель на березі моря.

 

2.день

9:00 Екскурсія на солоне Генічеське озеро

Незвичайне озеро з яскраво рожевою водою та берегами з білосніжних соляних кристалів заховалось подалі від людських очей, на півдні Херсонщини. Українське «море» набагато солоніше за ізраїльське – увесь запас солі у затоці перевищує 200 мільйонів тонн, а її концентрація у воді сягає 35%, тоді як у Мертвому морі – усього 27-30%. Вода тут настільки солона, що в ній неможливо потонути.

  

Арабатська Стрілка —  піщана коса  довжиною 112 кілометрів, а ширина варіює від 270 м до 7 км.. Насичене мінералами повітря, тепле море та середземноморський клімат — не єдині дарунки та загадки природи, що зустрічають туристів. Здається, що саме тут і є край землі, затиснутий між озером Сиваш і Азовським морем.

12:00 Цілюще гаряче джерело Гаряче джерело — місцина, де можна поправити здоров’я поки що зовсім безкоштовно. Знаходиться воно між селами Щасливцеве та Стрілкове. Вода у трьох невеликих басейнах слаболужна, йодо-бромна, хлоридно-натрієва, насичена такими газами, як: сірководень, вуглеводень, метан, азот, має унікальний лікувальний склад. Потік рине з труби та на виході має температуру 50–70 °С. Вода у джерелі гаряча постійно. Навіть коли навколо гроза, холодний дощ та пронизливий вітер, люди не покидають водойми, отримуючи надзвичайне задоволення від природного контрасту. 

Вільний час

 

3. День. 

Сніданок

Вільний час на морі

11:00 Трансфер на вокзал

Фонтан Рошен + Софіївка. 2 дні

1 день.

6:00 Виїзд з Луцька

11:00 Житомирський музей космонавтики В експозиції павільйону "Космос", відкритій в 1991 році, представлені оригінали та макети космічних апаратів, скафандри та інше спорядження космонавтів. Серед них - технологічний зразок космічного корабля "Союз", макет "Лунохід-2", оригінал корабля "Союз-27", який побував в космосі. Одним з найцінніших експонатів є капсула з грунтом з Місяця, подарована NASA.

  

14:00 Бердичів Кармелітський монастир-фортеця

Одна з визначних пам'яток міста Бердичів. Заснований в 1627 році Янушем Тишкевичем, який віддав свій замок під будівлю обителі в подяку за звільнення з татарського полону.

16:00 Пізній обід в Вінниці

17:00 Поселення в готель

21:00 Фонтан Roshen, збудований в руслі річки Південний Буг поблизу острова Кемпа (Фестивальний) у Вінниці. Це найбільший в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів входить в десятку найкращих і видовищних фонтанів світу. Його унікальність полягає в так званій «зимуючій технології», яка дозволяє опустити конструкцію під лід. 

Повернення в готель. 

 

2 день.

8:00 сніданок. Виїзд в Умань

  

11:00 «Софіївка»  Парк був була створений в кінці XVIII століття власником міста Умані, польським магнатом графом Станіславом Потоцьким. Граф був одружений з константинопольською куртизанкою грецького походження Софією, яку сучасники характеризували як жінку виняткової краси і чарівності. 

14:00 Обід

15:00 Виїзд в Луцьк

Коломия, Чернівці, Печери. 2 дні

6:00 Виїзд з Луцька. По дорозі зупинка в рекреаційному пункті.

12:00 Екскурсія містом Галич.

Галич — колишній центр Галицько-Волинського князівства — наймогутнішої твердині на південно-західних давньоруських землях, перша згадка про який відноситься, згідно з угорською хронікою XIII ст., до 898 рокуГалицький замок споруджено в середині ХІV ст. Однак його попередника вперше згадують 1114 р. як укріплену цитадель. До нашого часу збереглась одна вежа і частина мурів.

  

14:30 Екскурсія Музеєм-«Писанкою» в Коломиї.

Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця стала візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн. Музей володіє колекцією понад 12 тис. писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії.

17:00 Поселення в готель в Чернівцях.

18:00 Вечірня екскурсія містом.

Чернівці – одне з небагатьох міст України, яке по праву вважається перлиною архітектури. На державному обліку в історичній частині столиці Буковини знаходиться 706 пам’яток архітектури, 20 з яких загальнонаціонального значення. Історична забудова старого міста – це цілісний, майже недоторканий ансамбль XIX – початку XX століть, відомий своїми стильними сецесійними будовами, створеними представниками віденської школи модерну. 

20:00 Вечеря в готелі.

 

2.День

8:00 Сніданок. Виселення з Готелю.

9:00 Екскурсія палацом митрополитів.

Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Комплекс палаців резиденції складається з трьох монументальних споруд-корпусів: головного, духовної семінарії разом із церквою Трьох Святителів, пресвітерія. У головному корпусі знаходився осідок митрополита з просторими апартаментами, де він працював і відпочивав, та розкішними залами, у яких він влаштовував аудієнцію для високих гостей. У куті лівого крила корпусу розмістилася домашня церква владики – каплиця Івана Сучавського, з якої власно і розпочалося будівництво всієї Резиденції. 

  

11:00 Виїзд з Чернівців.

13:00 Спелеотур в печеру Млинки.

Млинки — це гіпсова лабіринтова печера у Тернопільській області. Довжина ходів сягає 40 км. У печері можна побачити різнобарвні кристали, сталактити, пластинчастий гіпс та інші мальовничі печерні утворення. Рухатися у печері непросто, тому вона є доступною для здорових та активних молодих людей.

17:00 Виїзд до Луцька. По дорозі зупинка на обладнаній заправці.

Замки Поділля. 2 дні

6:00 Виїзд з Луцька

11:00 Екскурсія Чортковом. Чортків - місто з особливим західноукраїнським колоритом, який встиг побувати в складі Русі і Литви, Австро-Угорщини, Польщі, Російської та Османської імперій. Тут збереглися руїни замку, стара ратуша, костел Станіслава і торгові ряди XIX століття, а також оригінальні споруди колишніх синагог «Головною» і «Нової». Цікавим продовженням екскурсії стануть Дерев'яні церкви XVII і XVIII століть.

  

13:00 Обід в Чорткові

14:00 Від'їзд до Кам'янця-Подільського

16:00 Екскурсія містом Кам'янець-Подільський та фортецею. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам'яток. Кам'янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам'яток в Україні. Найцікавіші об'єкти - Стара фортеця (XIII-XVIII ст.), Кафедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) Поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.).

19:00 Поселення в готель.

 

2.День

8:00 Сніданок в готелі

9:00 Виселення з готелю. Виїзд на екскурсії

10:00 Екскурсія Печерним комплексом Бакота. Дуже красиве місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, яке затопили в 1981р. при будівництві Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться скельний Михайлівський монастир і можна оглянути чудову панораму Подільських Товтр.

  

11:00 Переїзд в Хотин

12:00 Екскурсія Хотинської фортецею. Хотинська фортеця X-XVIII століть, Одне з семи чудес України. Найбільшою перебудові він піддався в 2-й половині XV століття, будучи в складі Молдавського князівства. У Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох популярних пригодницьких художніх фільмів: «Гадюка», «Захар Беркут», «Стріли Робін Гуда», «Д'Артаньян і три мушкетери», «Балада про доблесного лицаря Айвенго» ...

14:00 Обід

15:00 Виїзд до Луцька


Заповніть форму і отримаєте найкращу пропозицію